EGES GIDA

"Çok Kazanmak değil, Hak Ederek Kazanmak" felsefesiyle yola çıkan EGES, 2012 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş, bu amaca uygun olarak; sahip olduğu azimli, deneyimli, güçlü kadrosu ve dinamik şirket yapısı ile, gıda sektöründe hizmet vermektedir.

Dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için sürekli olarak ürün gamımızı yenilemekte, değişen şartlara, taleplere uygun olacak şekilde yenilemekte, geliştirmekteyiz.

Doğru ürünü, doğru satış noktasına, doğru zamanda ulaştırmak ve alıcının da satıcının da aldığı ve sattığı üründen hem keyif alması, hem de kazanç sağlaması bizim temel hedefimizdir. Güvenilir, süreklilik içeren hızlı hizmet anlayışımız, kaliteli, nitelikli ürün yelpazemiz ve eşit satış koşullarımızla siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sektörümüzde Marmara ve Trakya bölgelerinde direk dağıtım, Ege ve Akdeniz bölgelerinde ise bayi kanalımızla dağıtım yaparak müşteri ihtiyaçlarımızı vaktinde karşılamaktayız. 

12 kişilik soğuk satış, 3 kişilik sıcak satış, 13 kişilik lojistik ve 4 kişiden oluşan yönetim kadromuz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Depolama ve dağıtım ekibimiz kendi bünyemizde hizmet vermekte olup, siparişlerinizi 48 saat içerisinde (T2) talep edilen noktaya ulaştırıyoruz. Genişleyen pazar ve müşteri taleplerine göre yeni distribütörlük anlaşmalarımız devam etmektedir. Şirketimiz; 1.900 noktaya elit Dünya markalarını dağıtmakla beraber, Türk malı çeşitli gurme ürünlerin de dağıtımını gerçekleştirmektedir. 

 

Müşterilerimiz arasında akaryakıt istasyonları, yerel zincir marketler, şarküteriler, spor salonları, spor mağazaları, üniversite kantinleri, kırtasiyeler, catering firmaları, otel ve restoranlar, tobacco shoplar, otomat firmaları, cafeler ve banka merkezleri bulunmaktadır.

Bizi takip etmeye devam edin...

MİSYONUMUZ

İşini seven ve işine özen gösteren bir ekiple kaliteli hizmet vermek ve çalıştığımız firmalara değer kazandırmak.

VİZYONUMUZ

Hizmetlerimiz sonrası oluşan müşteri memnuniyetinin koşulsuz referansa dönüşmesi ve örnek gösterilmemiz.